طراحی سایت فروشگاهی Ebaysoft

تکنولوژی های استفاده شده در طراحی وب سایت Ebaysoft

اطلاعات پروژه

طراحی سایت Ebaysoft
نوع پروژه : فروشگاهی

فروش محصولات و افزایش مشتری همیشه یکی از مشکلات فروشنده ها بوده و هست. یک از بهترین راه های افزایش فروش طراحی سایت فروشگاهی است که به نفع هم فروشنده و هم مشتری است برای مثال شما محصولات آرایشی و بهداشتی می فروشید و میخواهید فروش و مشتریان خود را افزایش دهید اولین نکته این است که مشتری از کجا آدرس فروشگاه شما را بداند؟ شاید مشتریان محله ای شما را بشناسند و اعتبار خوبی هم بین مشتریان داشته باشید اما آیا دیگران هم شما را میشناسند؟ پس اولین قدم طراحی وب سایت فروشگاهی است . دومین نکته این است که مشتری شما را با یک جستجوی ساده پیدا کند و محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نماید. پس شما باید سایت خود را سئو کنید تا بیشتر دیده شوید. شرکت اوج آراد پرگاس در راستای طراحی سایت فروشگاهی و سئو آن در کنار شما بوده تا بدون مشکل و فقط با تمرکز بر روی تبلیغات و فروش بیشتر محصولات به جذب مشتری بیشتر بپردازید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

بهتر است قبل از دانستن مزایای طراحی سایت فروشگاهی به چند نکته دقت کنیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم تا بهترین راه را انتخاب کنیم.

چرا سایت فروشگاهی داشته باشیم؟

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید یک سایت فروشگاهی داشته باشیم؟ و به خود پاسخ دهید که  چون میخواهیم فروش بیشتری داشته باشیم. برای پاسخ به این سوال بهتر است سوال را اینطور  مطرح کنیم که چگونه خدمات و محصولات را به مشتریان ارائه کنیم و راه خرید را برای آنها آسانتر کنیم؟ اگر شما بخواهید از راه های سنتی استفاده کنید باید هزینه های سنگینی را متحمل شوید تا فروش خود را افزایش دهید اما شرکت اوج آراد پرگاس راهی بهتر را پیش روی شما قرار می دهد . با طراحی یک وب سایت فروشگاهی جلوی هزینه های سنگین را گرفته و راهی مطمئن را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که راحتی انتخاب محصول و خرید ان برای مشتری خیلی مهم می باشد زیرا تمامی مشتریان شما بدنبال راحتترین راه برای سفارش خود هستند. تنها راه و ساده ترین راه متصل شدن به شبکه جهانی وب می باشد چون تمامی کاربران از این شبکه بصورت روزانه استفاده می کنند. و طبق آمار ها انسان ها روزانه 90 درصد وقت خود را صرف گشت و گذار در اینترنت میکنند. پس بهترین نقطه شروع همان اینترنت و ابزار های آن می باشد. حال برای فروش بیشتر باید در سطح اینترنت یک فروشگاهی برای محصولات خود داشته باشید.

انواع فروشگاه های آنلاین

فروشگاه های آنلاین به چند دسته تقسیم می شوند. اگر محصولات شما بصورت فیزیکی به فروش می رسد شما احتیاج به یک فروشگاه آنلاین فیزیکی دارید تا سفارشات خود را در آنجا دریافت کرده و محصول خود را به مشتری برسانید اما اگر محصولات شما مجازی بوده مانند فایل های آموزشی , نرم افزار , مالتی مدیا , متن , صوت , تصویر و… شما احتیاج به طراحی سایت فروشگاه فایل دارید . شرکت اوج آراد پرگاس با کادری مجرب این امکان را برای شما فراهم میکند تا محصولات خود را هم بصورت فیزیکی و هم مجازی به فروش برسانید.

امکانات فروشگاه آنلاین

 1. تعریف کالا با مشخصات
 2. دسته بندی کالاها
 3. مدیریت گزارشات و رویدادهای فروش(تجارت الکترونیک پیشرفته)
 4. درگاه پرداخت اینترنتی همزمان چندین بانک سازگار با کارت های شتاب
 5. قابلیت تعریف گروه های مشتری(همکار،فروش،و…)
 6. قابلیت تعریف روش های پرداخت (رایگان،پیشتاز،…)
 7. سیستم مدیریت کالا و خدمات فروشگاه الکترونیک
 8. قابلیت بررسی سفارش های روزانه
 9. قابلیت تعریف گروه های کاربری برای بخش مدیریت
 10. مالیات(کلاس های مالیاتی،نرخ مالیات ها،مالیات ارزش افزوده،مالیات داخل ایران،…)
 11. مشتریان(امتیازها،سفارش ها،خرید هاو…)
 12. ارسال و دریافت ایمیل
 13. تعیین سطح دسترسی کاربر
 14. تهیه پشتیبان
 15. وضعیت سفارش
 16. جمع کل سفارش
 17. بازاریابی(کمیسیون)
 18. امکان اضافه کردن کلمات کلیدی برای جستجوگرها (گوگل ، یاهو و …)
 19. اسلاید شو محصولات
 20. بخش پرفروش ترين محصولات
 21. بخش برجسته ترین محصولات
 22. بخش جدیدترین محصولات
 23. تخصیص کوپن هدیه
 24. نقشه سایت گوگل

و دیگر امکاناتی که شما در طراحی سایت فروشگاه فایل به آن نیاز دارید.