طراحی سایت شخصی دکتر سمانه محمدخانی

طراحی سایت شخصی دکتر سمانه محمدخانی

تکنولوژی های استفاده شده در سایت شخصی دکتر سمانه محمدخانی

اطلاعات پروژه

طراحی سایت شخصی دکتر سمانه محمدخانی
نوع پروژه : شخصی / رزومه

وب سایت رسمی سرکار خانم دکتر سمانه محمدخانی مشاور فراکسیون امور بانوان مجلس شورای اسلامی و عضو اتاق بازرگانی ایران و استرالیا

مزایای طراحی سایت شخصی / رزومه

داشتن یک سایت شخصی جهت معرفی خود به دیگران یک مزیت بسیار عالی می باشد. در گذشته برای ارسال رزومه کاغذ بازی های زیادی انجام می شد و یا مجبور بودید فایل رزومه خود را آماده و برای دیگران مانند شرکت ها ارسال کنید. حال داشتن سایت شخصی باعث می شود تا اعتبار شخصی شما افزایش یافته و بیشتر مورد توجه شرکت ها و یا سازمان ها قرار بگیرید. ضمن اینکه در صورتی که مدرکی به رزومه خود اضافه کنید باید مجدد فایل رزومه خود را ساخته و دوباره برای شرکت ها و یا سازمان ها ارسال کنید . در صورتی که فقط کافیست در سایت شخصی خود آن را اضافه کنید تا برای همیشه در دسترس دیگران قرار گیرد. اگر نمونه کاری دارید که میخواهید به نمایش بگذارید میتوانید آن را در سایت شخصی خود قرار داده تا به بهترین روش ممکن به کارفرما نمایش دهید .

ویژگی‌های یک وب سایت شخصی :

  1. اصلی‌ترین منوهای وب سایت شامل بیوگرافی، راه‌های تماس، خدمات، آموزش یا مقالات را در وب سایت شخصی خود درج نمایید.
  2. قالب سایت خیلی پیچیده نباشد و کاربر به راحتی به بخش‌های مورد نظر خود، وارد شود.
  3. سایت شخصی نباید رنگ‌بندی خیلی سرد و بی روح، یا خیلی پر رنگی داشته باشد. رنگ‎های استفاده شده در عکس‌ها و منوها، باید متناسب با زمینه کاری صاحب سایت انتخاب شوند.
  4. اطلاعات تماس در جای مناسب و دسترس کاربران، قرار بگیرد.
  5. حتما در وب‌سایت شخصی، آدرس و آیکن شبکه‌های اجتماعی درج شوند. کاربران در کنار آدرس وب‌سایت می‌توانند صفحه‌های شخصی شما در Social Media ها را نیز، دنبال کنند.
  6. بخشی از سایت به درج دیدگاه و نظرات افراد، تخصیص داده شود. این مورد به بهبود سئو سایت و جایگاه آن در موتورهای جستجو نیز، کمک شایانی خواهد کرد.
  7. محتوای تصویری و متنی جذاب و در عین حال ساده، در بخش‌های مختلف سایت قرار داده شوند. جذابیت برای کاربران منجر به توقف ایشان در سایت، مراجعه مجدد جهت بازدید آن و برقراری ارتباط بیشتر با مالک سایت شخصی خواهد شد.

حال ما این افتخار را داریم تا برای شما عزیزان وب سایت شخصی شما را جهت معرفی خود و خدمات شما به دیگران طراحی کنیم.