طراحی سایت معماری بین المللی فرید - ارجمند

طراحی سایت معماری فرید - ارجمند

تکنولوژی های استفاده شده در وب سایت بین المللی فرید - ارجمند

اطلاعات پروژه

طراحی سایت معماری بین المللی فرید – ارجمند
نوع پروژه : شرکتی

ساختن یک ساختمان با طرحی خاص همواره نیازمند طراحانی خوش ذوق و خلاق بوده که بتوانند طرحی جدید و زیبا را ایجاد کرده و آن را پیاده سازی کنند. طراحان زیادی برای این امر وجود دارد اما چند درصد آنها را مخاطبین می شناسند؟ چند درصد آنها نمونه کار های بین المللی دارند؟ برای فهمیدن این امر مخاطبین در سطح اینترنت جستجو میکنند تا معماران را پیدا کنند. اگر معماران یک وب سایت قوی نداشته باشند چطور ممکن است که در سطح اینترنت دیده شوند؟ چطور میتوانند مخاطبین جدیدی را جذب کنند؟ برای این موضوع شرکت اوج آراد پرگاس همیار و همراه شما خواهد بود تا بهترین و زیباترین وب سایت را برای نمایش رزومه و نمونه کارهای خود داشته باشید و خلاقیت های خود را به مخاطبین نمایش دهید.

مزایای طراحی سایت معماری

برای درک بهتر مزایای طراحی سایت معماری بهتر است بدانیم در یک سایت معماری ساختمانی چه امکاناتی نیاز است. برای مثال یک سایت طراحی باید امکان درج نمونه کار را داشته باشد تا طراح نمونه کار های خود را برای نمایش به مخاطبین در وب سایت خود قرار دهد تا با ظاهری بسیار زیبا نمایش داده شود. از دیگر امکاناتی که می توان نام برد. طراحی کاتالوگ و ارسال آن از طریق ایمیل و یا دانلود مستقیم آن از وب سایت می باشد. داشتن یک ایمیل اختصاصی با نام تجاری خود یک مزیت بسیار مهم است زیرا خیلی از مخاطبین برای ارتباط رسمی تر با شما از طریق ایمیل اختصاصی با شما در تماس خواهند بود همچنین با ایمیل اختصاصی خود میتوانید ایمیل مارکتینگ نیز انجام دهید.

داشتن صفحات اجتماعی مختلف مانند ( اینستاگرام , تلگرام , توییتر , لینکداین , یوتیوب و… ) باعث می شود تا راه های ارتباطی با مخاطبین راحتتر شده و بهتر دیده شوید و با اتصال شبکه های اجتماعی خود به وب سایت لینک دهی بهتری انجام میشود در نتیجه شانس بیشتر دیده شدن شما بسیار افزایش می یابد. از دیگر امکانات یک وب سایت معماری می توان به بخش بلاگ اشاره کرد که می توانید به آموزش و یا تولید محتوا برای مخاطبین بپردازید و شبکه های اجتماعی خود را بروز نگهدارید. شرکت طراحی سایت اوج آراد پرگاس در این راه همیشه در کنار شما خواهد بود و دیگر نیازی به نگرانی بابت داشتن یک وب سایت جهت نمایش آن به مخاطبین نیست. ما تمام مراحل را با دقت و کیفیت لازم انجام می دهیم .